Ali'nin Blog'u

Submit your own blog

YellAli’yle Daha Fazla Yabancı Müşterilere Ulaşın

28th January 2015


YellAli’yle Daha Fazla Yabancı Müşterilere Ulaşın

YellAli 2013 yılında hizmete girmiş, Türkiyede yaşayan 200.000 yabancıya ve Türkiye’yi ziyaret eden 20 milyon turiste hizmet vermektedir.

İngilizce, Almance ve Türkçe olmak üzere Türkiye’deki yabancılar için 1 Numaralı firma rehberi durumundadır. 5,000 üzerinde üyemiz ve 800,000 ziyaretçi sayımızla size bu potansiyel müşterilere erişim sağlama imkanı veriyoruz.Yabancılara ulaşmak ve firmanızı öne çıkarmak istiyorsanız size yardımcı olabiliriz.

http://www.yellali.com/assets/images/1.png

1. Üyelik Paketiniz Seçin
Farklı firmalara uyan değişik paketler sunuyoruz. Firmanıza en uygun gelen paketi seçmek çok kolay. Bronz üyelikle 175 TL’den başlayan fiyatlarımız mevcut. YellAli’ye katılmakla doğru seçimi yapan 500 üzerindeki firmalara ulaşın.

Firma gereksinmelerinizi karşılayacak üyelik paketleri

http://www.yellali.com/assets/images/2.png

2. Firma profilinizi oluşturun
Bunu oluşturmak çok basit ve kolay. YellAli’de olmasını istediğiniz firma profiliniz. Ürünlerinizi satabilmek için üyelik çeşidine bağlı olarak videolar, pazarlama materyalleri ve bannerlar ekleyebilirsiniz. Mükemmel bir profil 800.00 kullanıcıya erişebilir.

Firmanız istediğiniz şekilde profillendirebilir ve sizin tarafınızdan biçimlendirilebilir.

http://www.yellali.com/assets/images/3.png

3. Yeni müşteriler kazanın
Firmanızın ulaşımının artacağını garanti edebileceğimiz kesindir. Sadece YellAli kulanıcılarına ulaşım sağlamayacaksınız, haber bültenlerimiz sayesinde aktif olarak tüm üyelerimizin pazarlamasını istediğiniz konumda yapacağız. Groupama Sigorta, Priority Pass, First Remit ve Spot Blue gibi bize katılan 500’ün üzedrindeki büyük firmaların arawsına neden siz de katılmayasınız?

Yabancı ve Turist pazarına mı erişmek istiyorsunuz – bu işi bildiğimizden size yardımcı olabiliriz

http://www.yellali.com/assets/images/4.png


.
Linkler

YellAli'ye Katılın  | YellAli Hakkında  | YellAli İngilizce web sitesi  | YellAli Alman web sitesiYorum yapmak için lütfen giriş yapınız

kullanıcı adı veya e-posta
Parola