Ali'nin Blog'u

Submit your own blog

Yeni çevrimiçi firma rehberi ve bilgilendirme web sitesi. “YellAli.com” Türkiye’de hizmete girdi

8th July 2013

Geçen haftaya yeni markamız “tek durak noktası” web sitesi YellAli.com’un hizmete girişi damga vurdu. 

Sadece “YellAli” size Türkiye’de aradığınız her şeyi bulmanızda yardımcı olacak.

(Tabiki bizim sihirli cinimizin sembolü YellAli.com markamızı simgelemektedir)

Daha önemlisi YellAli.com bir çok kullanıcısına sayısız yararlı bilgi sağlayan bir arama rehberi ve bilgilendirme sitesidir.

Site, kullanıcıların görüş ve fikirlerini paylaştığı bloglar, popüler atraksiyonların duyurulması ve arama motoru tarzındaki özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. 

Bir YellAli sözcüsü şunları söyledi:

“Kayıt olmak ücretsiz. Siteyi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Biz kullanıcıların bize katılmasını istiyoruz ve onların bizi ihtiyaç duydukları her zaman etkinliklerle ilgili, yapılacak şeylere dair  bilgiler ve hatta yerel çiçekçilerin telfonları gibi basit bilgileri bulabilecekleri ilk adres olarak kullanmalarını istiyoruz.” 

“Gerçek bir toplum bilinci oluşturmak istiyoruz ve bu yüzden kullancılarımızın bloglarını yüklemelerine izin vererek kendi görüş ve fikirlerini ifade etmelerine imkan sağlıyoruz.”

Site aşağıdaki alanlara bölünmüştür:

Ali’nin İşi: Rehber alanı sizin ihtiyacınız olan firma ve  hizmetleri bulabileceğiniz harika bir alandır. Tüm Türkiye’deki firmalar burada yayınlanmaktadır. 

Ali’nin Türkiyesi: Büyük şehirlerdeki ziyaret edilebilecek gözde mekanları anlatan canlı bir rehberdir, ayrıca keşfedilecek faaliyetler ve cazibe yerleri hakkında bilgi verir. Bunun yanında tüm yıl boyunca düzenlenen konserler, sergiler ve festivalleri bulabileceğiniz ücretsiz bir etkinlik rehberi de var

Ali’nin Pazarı: Burada kullanıcılarımız kayıt olarak araba, ev, giysi ve elektronik eşyalarını satabilirler. Bu bu bölümde ayrıca iş ilanları ve cemiyet duyuruları da listelenir. 

Bir YellAli bayan sözcüsü ekledi:

“Ortalıkt çok fazla bilgi var fakat bunlar araştırılabilir kullanışı kolay bir web sitesinde gösterilmemekte ve bizim sitemiz bu boşluğu dolduracak.”

“Cemiyet mensuplarımızın YelAli ile etkileşmeye başlaması ve kullanıcı sayımızın artışındaki başarımızı devam ettirmek istiyoruz.”

“Bunun yararlı bir site olmasına uğraşıyoruz; YellAli’yi hem İngilizce hemde Türkçe tasarlamamızın sebeplerinden biri de budur – Türkiye hakkında bilgilere ulaşmak isteyen ‘herkes’ için erişilebilir olması gerekir.”

 

Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

kullanıcı adı veya e-posta
Parola