Ali'nin Blog'u

Submit your own blog

YellAli İstanbul'da yeni bir ofis açıyor ve İstanbul müşterilerine daha iyi hizmet verebilmeleri için yeni personel atadı

3rd May 2016

Basın Bülteni - İstanbul

YellAli İstanbul'daki yeni ofisinde açılışını duyurmaktan mutluluk duyar . Ofisin konumu İstanbul’da yaşayan ve çalışan YellAli müşterilerine kolaylık olması için merkezi İstanbul'da erişimi kolay sağlayan Esentepe , Büyükdere Caddesi üzerinde Şişli'de yer alan Astoria iş kompleksinde yer almaktadır .

İstanbul'daki ofisimiz yeni hizmetlerimizin yüzü olacaktır. Bu hizmetler; Yabancı ehliyet değişim desteği ; oturma ve  çalışma izinleri , online danışmanlık , Relocation ve Türk vatandaşlık başvuru desteği.

Biz yakın gelecekte diğer hizmetlerde tanıtıyor olacağımızıda umuyoruz . Yeni İstanbul ofisimizle birlikte YellAli’nin artık  üç fiziksel konumu vardır ; Merkez İstanbul , Fethiye ( Muğla ) , ve Bodrum( Muğla) .


YellAli Türkiye’de expat’lere hizmet vermeye devam etmektedir. Destek için bize info@yellali.com email adresinden ulaşabilirsiniz.


YellAli hakkında
Türkiye genelinde, YellAli birden çok dilde yabancılara online bir destek sağlayan bir ticari şirkettir. YellAli, geçen yıl tek başına bir milyonu aşkın üyelerine hizmet vermiştir. YellAli Türkiyenin yabancılar yönelik hizmette sektör unde önde gelen şirketlerden biridir . Kaliteli iş ortaklarımızla birlikte amacımız Türkiye,ye gelenler için en iyi desteği sağlamak.
YellAli hakkında daha fazla bilgi için www.yellali.com adresinde bize ulaşabilirsiniz .


Yorum yapmak için lütfen giriş yapınız

kullanıcı adı veya e-posta
Parola