YellAli Hakkında

Hakkımızda birkaç söz....YellAli Nedir?

YellAli.com 2013’te yayınlanmaya başladı. YellAli bir internet ticaret rehberi olup Türkiye’deki birçok işletmenin telefon numarasını, adresini ve ticari bilgilerini içerir. İşletmelerin daha ayrıntılı bilgileri ise resim, tarif, web-sitesi linki, video, harita ve e-posta adresinden oluşur.

YellAli.com’da yerli işletmeleri tarayabilir ve otelden restorana veya diş hekiminden temizlik hizmetine kadar ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

YellAli, Türkler’e, Türkiye’deki yabancılar ve turistlere hizmet verene ve hızlı bir şekilde büyüyen internet ticaret rehberi ve enformasyon sitesidir. İngiltere, Avrupa, Rusya Amerika ve Türkiye’den her ay 45.000 kişi sitemizi ziyaret ediyor.

Yell.Ali, Türkiye’ye gelen yabancılara özel tavsiyeler bölümünde, Türkiye’de yaşam, Türkiye’de tatil, Türkiye rehberi ve turizm, sağlık turizmi, sağlık, seyahat ve perakendeciler gibi tüm ticari alanları kapsayan bilgiler mevcuttur.

YellAli’de ayrıca Türkiye’de görülmesi ve ziyaret edilmesi gereken yerleri ve yurt içi etkinlikleri yayınlayarak ülke tanıtımında bulunuyoruz.

YellAli ismi nereden geliyor?

YellAli ismi insanlara yardım etme isteğimizle doğmuş olup İngilizce’deki “Yell” (yani seslenmek, çağırmak) ve Türkiye’de yaygın bir isim olan “Ali”nin birleşiminden oluşur. “Ali” sitemizde sürekli karşılaşacağınız ve size yardım etmek için ortaya çıkacak olan sevimli cinimizdir.

Biz neredeyiz?

YellAli bir ayağı Türkiye’de diğer ayağı Avrupa’da olan, Türkiye’de kayıtlı bir Limited şirkettir.
YELLALI Teknoloji ve İnternet Hizm. İç ve Dış.Tic.Ltd.Şti.Reklam verin

YellAli firmanızın başarılı olabilmesi için tasarlandı... YellAli


YellAliBizimle Çalışmanın Faydaları?

Büyümek ve daha fazla müşteri çekmek isteyen bir işletme sahibiyseniz YELLAli şirketinize internet ortamında mükemmel tanıtım olanakları sağlar.

Yine hatırlatalım ki; sitemizi İngiltere, Avrupa, Rusya Amerika ve Türkiye’den her ay 45.000 kişi ziyaret ediyor.

İşletmenize daha fazla yeni müşteriler sağlayabileceğimiz garanti ederiz.

İnternetin gücünü küçümsemeyin. Çağımızda küçük veya büyük her işletmenin internette temsil edilmesi gerekli olduğunu anımsayın.

Internet ortamında e-postadan sonra en çok kullanılan arama hizmetidir. İnternet kullanıcıların %70’i ihtiyaç duyduğu hizmet veya aradığı işletmeyi önce internette araştırıyor.

İşletme sahibi üyelerimizin kendilerinin tanıtmaları için reklam, başlıklar, makaleler, etkinlikler için geniş bir alan sunuyoruz.

YellAli

1. Üyelik Paketiniz Seçin
Farklı firmalara uyan değişik paketler sunuyoruz. Firmanıza en uygun gelen paketi seçmek çok kolay. Bronz üyelikle 175 TL’den başlayan fiyatlarımız mevcut. YellAli’ye katılmakla doğru seçimi yapan 500 üzerindeki firmalara ulaşın.

Firma gereksinmelerinizi karşılayacak üyelik paketleri
YellAli

2. Firma profilinizi oluşturun
Bunu oluşturmak çok basit ve kolay. YellAli’de olmasını istediğiniz firma profiliniz. Ürünlerinizi satabilmek için üyelik çeşidine bağlı olarak videolar, pazarlama materyalleri ve bannerlar ekleyebilirsiniz. Mükemmel bir profil 800.00 kullanıcıya erişebilir.

Firmanız istediğiniz şekilde profillendirebilir ve sizin tarafınızdan biçimlendirilebilir.
YellAli

3. Yeni müşteriler kazanın
Firmanızın ulaşımının artacağını garanti edebileceğimiz kesindir. Sadece YellAli kulanıcılarına ulaşım sağlamayacaksınız, haber bültenlerimiz sayesinde aktif olarak tüm üyelerimizin pazarlamasını istediğiniz konumda yapacağız. Groupama Sigorta, Priority Pass, First Remit ve Spot Blue gibi bize katılan 500’ün üzedrindeki büyük firmaların arawsına neden siz de katılmayasınız?


Yabancı ve Turist pazarına mı erişmek istiyorsunuz – bu işi bildiğimizden size yardımcı olabiliriz YellAli

----> YellAli'ye Katılın | ----> YellAli İngilizce Web SitesiSIK SORULAN SORULAR & CEVAPLAR

YellAli nedir?
YellAli Türkiye’de yaşayan yabancı ve turistlere yönelik 2013’te kurulmuş lider çevrimiçi ticaret rehberi ve bilgi platformudur. Yabancılara geniş bir bilgi yelpazesi (‘Ali’s Advice’/Ali’nin Önerileri – YellAli’nin İngilizce ve Almanca sayfalarında) sunmanın yanısıra Türk işletmelerini de yabancılara tanıtmaktadır.

YellAli’ye neden üye olayım?
YellAli’ye üye olarak işletmenizi Türkiye’deki yabancılara ve turistlere tanıtacaksınız, yani hedef grubunuz yabancılar ise YellAli websayfası size mükemmel bir teşhir alanı sunacaktır. Kampanyanız veya özel bir ürününüz mü var? hadefiniz daha fazla yabancı müşteriye ulaşmak mı?

İşletme olarak YellAli’den nasıl yararlanabilirim?
Her ay binlerce yabancı YellAli websayfasını ziyaret ediyor, dolayısıyla hizmetlerinizi YellAli’de tanıtarak ürününüzü veya işletmenizi doğrudan hedef grubuna ulaştırabilirsiniz.

YellAli işletmem için ne yapabilir?
İşletmenizi ve hizmetlerinizi YellAli ticaret rehberi, e-bültenlerimiz (Türkiye’nin belli başlı bölgelerine göre hazırlanmış) veya sosyal medya kanallarımız aracılığıyla yabancılara tanıtır, daha fazla müşteriye ulaşmanızı garanti ederiz.

Yabancılar neden YellAli’ye başvuruyor? Türkiye’de mi? Yoksa yurtdışında mı yaşıyorlar?
Türkiye’de ikamet etmek veya tatil yapmak konularında bilgi ve destek sunan Türkiye’nin yabancılara hitap eden en kapsamlı web sayfasıyız. Sağladığımız faydalı bilgiler ve yardımlar sayesinde üye sayımız gittikçe artıyor ve Türkiye’de binlerce yabancı için web sayfamız güvenilir bilgi ve destek kaynağı haline geldi. Verdiğimiz bilgiler, ikamet izni ve vizelerden hukuki danışmanlık ve turistik bilgilere kadar uzanmaktadır. Ayrıca işletmelerin hizmetlerini, kampanyalarını ve özel tekliflerini de tanıtıyoruz. Yabancı üyelerimize her hafta YellAli e-bültenini gönderiyoruz. YellAli’nin hem yurtiçi hem de yurtdışında ikamet eden 5000’den fazla yabancı üyesi var. YellAli yabancılar arasında oldukça popüler bir site.

Nasıl üye olurum ve ödeme yaparım?
Lütfen ‘Join YellAli’ (üyelik - Firma Ekle) düğmesini tıklayın ve size uygun tanıtım paketini seçin. Ondan sonra işletmenizle ilgili bilgileri girip ödeme yapabilirsiniz. Ödeme, kredi kartı (çevrimiçi sanal POS) veya EFT yoluyla yapılabilir. EFT yapmak isterseniz lütfen bizimle temasa geçiniz. Fatura için vergi ve şirket detayları istenecektir.

Sorularım olursa kiminle irtibat kurarım? Biz sizi Arayalim
reklam@yellali.com adresinden bize doğrudan ulaşabilirsiniz. Satış temsilcimizin sizi aramasını istiyorsanız lütfen yukarıdaki düğmeyi tıklayınız.

Türkiye’nin hangi bölgelerini kapsıyorsunuz?
YellAli tüm Türkiye’de faal ancak özel hedef bölgelerimiz şunlardır: İstanbul, İzmir, Antalya, Ankara, Fethiye, Marmaris, Bodrum, Alanya, Kaş/Kalkan, Didim/Akbük ve Kuşadası (yabancıların ağırlıklı olarak bulunduğu yerler)

Şimdi ne yapmalıyım?
İşletmenizi YellAli ile tanıtmak istiyorsanız lütfen üyelik paketinizi buradan seçiniz; sonra şirketinizin bilgilerini giriniz. (Profilinizi yarattıktan sonra kredi kartı ile ödemeyi yapıp hemen yabancılara tanıtıma başlayabilirsiniz)


Yabancı müşterileriniz köprü oluyoruz


Türkiye’de hizmet arayan yabancılar için tasarlanmış tek web-sitesiyiz.

Türkiye’deki turist ve yabancıları hedefleyen odaklı pazarlama yapıyoruz.

Şunu bilmelisiniz ki Türkiye’yi ziyaret eden turistler veya burada yaşayan yabancılar güvenilebilir işletmeleri nerede bulabileceklerini bilemedikleri için bize, yani YELL Ali’ye geliyorlar.

İşletmem nasıl bulunabilir?

1. YellAli arama motoru vasıtasıyla
2. Internet arama motorlarıyla, tüm işletme profilleri SEO (arama motoru optimizasyonu) uyumludur
3. Bölgedeki işletmeler, etkinlikler, mevzuat ve tekliflerle ilgili binlerce üyemize haftalık haber bültenleri geçiyoruz.
4. İşletmeleri doğrudan, özellikle yabancı kullanıcılarımızı odaklayarak tanıtıyoruz
5. Web-sitemizde sürekli reklam manşetleri dolaşıyor
6. YellAli doğrudan tavsiye ediyor, üyelerimiz e-posta atıp bölgelerinde kendilerine tavsiye edebileceğimiz işletmeleri bize soruyor
7. Sosyal medya internet siteleri aracılığıyla
8. Promosyon ürünler ile tanıtım
9. “Tur Türkiye” ve “Alis Advice” aracılığıyla, işletmeniz buralarda da yayınlanacak
10. YellAli’nin “Etkinlikler” sayfasında


Yellali için istatistik
45.000 'in üzerinde aylık Tekil Ziyaretçi Sayısı
85.000 'in üzerinde aylık Sayfa Görüntüleme Sayısı
10000 'den fazla sosyal medya aboneleri
5000'den fazla Aboneler

Ziyaretçi Profili
Türk vatandaşları
Turistler
Türkiye'de yaşayan yabancılar

Bütün Firma Üyelikler yıllık olarak yenilenmektedir ve hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

YellAli .com olarak firmanızın insanlar tarafından görünmesinin önemini biliyoruz ve bu nedenle tüm iş sektörlerinin reklamlarına çevrimiçi medya, gazetelerde ve doğrudan pazarlama yoluyla yatırım yapıyoruz.

Bizi seçerek firmanıza yeni kullanıcılar ve talepler için büyük fırsatlar veriyorsunuz - Üye olun

YellAli.com’u seçtiğiniz için teşekkür ederiz.