Sıkca sorulan sorular


YellAli

1. YellAli çevrimiçi Firma Rehberi & Bilgilendirme web sitesidir. Kullanıcılara aşağıdakileri de kapsayan hizmetlerimize sınırsız erişim sağlıyoruz;

 

Ali’nin İşletmesi – Türkiye’deki ihtiyacınız olan tüm firmaları araştırın;

 

Ali’nin Türkiye’si – Türkiye hakkında bilgileri, görülecek yerleri, aktiviteleri ve cazibe merkezlerini keşfedin.

 

Ali’nin Pazarı – Eşyalarınızı ücretsiz olarak Satın, Alın veya Takas edin

 

Ali’nin Blogu – Diğer yazarların Türkiye hakkındaki düşüncelerini yazı ve düşüncelerinin okunup paylaşıldığı bir alandır. İşaretler: None

1. YellAli’ye Nasıl Üye Olabilirim?

YellAli’ye ister ticari kullanıcı olarak ister ticaret dışı kullanıcı olarak üye olabilirsiniz. Firmalarının reklamını yapmak isteyen kullanıcılar lütfen üye ol bölümüne giderek üyelik işlemlerini takip ediniz. 

Ali’niz pazarına reklam vermek isteyecek üyeler lütfen Ali’nin üye alanı’na gidip ücretsiz kullanıcı olarak kayıt olun.

 

2. Siteye Erişim İçin YellAli’ye Üye mi Olmam Gerkiyor?

Hayır kesinlikle gerekmiyor, herkes YellAli’yi kullanabilir ve her yerinde ücretsiz gezinebilir.

Üyelik sadece Ali’nin pazarın üyelik vermek, Ali’nin Blog’una blog yollamak ve Ali’nin İşletmesi’ne bir firma yüklemek istendiğinde gereklidir.

 

3. Ali’nin İşletmesi – Kurumsal, Altın, Gümüş & Bronz Ne Anlama Geliyor?

Bunlar YellAli üyelik statüsünü temsil ediyorlar. Bir işletme hakkında verilen bilgilerin miktarı onun üyelik statüsüne bağlıdır.İşaretler: None

1. Nasıl Ticari Üye Olabilirim?

Ticari üye olmak basit bir işlemdir, lütfen üye ol bölümünü ziyaret edin, uygun paketi seçin ve çevrimiçi formu doldurunuz.

Lütfen Not Ediniz: ödeme için kredi kartı detaylarınız gerekecektir

 

2. Nasıl Kurumsal Üye Olabilirim?

Kurumsal üyelik YellAli’nin ayrıcalıklı firma paketidir ve çok sınırlı üyelik bulunduğundan, web sitemize kayıt olmak için bizimle direk olarak irtibata geçmelisiniz.  Lütfen çevrimiçi formumuzu doldurun, kurumsal satış temsilcimiz sizinle 24 saat içinde irtibata geçecektir.

 

3. İşletme Üyeliğimi Nasıl Yükseltebilirim?

Üyeliğinizi yükseltmek istiyorsanız basitçe kontrol panelinize gidip “yükselt” seçeneğini seçiniz. Bundan sonra işletmenizle ilgili fazladan bilgi eklemeniz ve yeni üyeliğiniz için ekstra ücret ödemeniz gerekecek. 

 

4. Banner Reklamlar Nasıl Teşhir Ediliyor?

Banner reklamları  ana sayfada* & YellAli’nin iç sayfalarında yayınlanır ve reklamınız kendi web sitenize bağlantı verir. 

Lütfen not ediniz: banner reklamlar sadece Kurumsal ve Altın üyelikler içindir. 

 

5. İşletme banner reklamımı YellAli’ye nasıl yüklerim?

Çevrimiçi Altın üyeliğe geçtiğinizde kendi banner reklamlarınızı yükleyebilme hakkına sahip olacaksınız. Kurumsal üye olarak hesabınızı oluşturur oluşturmaz kontrol panelinize giderek “banner yükle” yi seçebilecek ve banner reklamlarınızı yükleyip düzenleyebileceksiniz – Banner boyutu 160 x 60 pikseldir. 

 

6. Banner Reklamlarım İçin Ücret Ödeyecekmiyim?

Banner reklamları Kurumsal ve Altın üyeliklerinin fiyatına dahildir ve banner reklamlarınıza alacağınız tıklamalar için yada reklamınızı değiştirmek istediğinizde sizden hiçbir ücret talep edilmeyecektir. 

 


İşaretler: None